پوستر کنفرانس
 
پیرو تفاهم نامه های منعقد شده و با تصویب کمیته سیاستگذاری کنفرانس پژوهشگرانی که دانشجوی یکی از ده دانشگاه برتر تولید علم در رتبه بندی سیویلیکا می باشند می توانند از خدمات رایگان بودن مقالات سوم به بعد بهره ببرند.
ده دانشگاه برتر تولید علم کشور به ترتیب : دانشگاه تهران - دانشگاه پیام نور - دانشگاه تربیت مدرس - دانشگاه علم و صنعت ایران - دانشگاه فردوسی مشهد - دانشگاه صنعتی امیرکبیر - دانشگاه شهید باهنر کرمان - دانشگاه صنعتی شریف - دانشگاه تبریز لازم است پژوهشگران محترم جهت استفاده از این خدمت حتما تصویر کارت دانشجویی تاریخ دار خود را از قسمت ارسال فایل سامانه کاربریشان ارسال نمایند.
1395/07/30 ادامه مطلب


تنها اصل مقالات توسط دبیرخانه کنفرانس دریافت می گردد و چکیده مقالات به هیچ عنوان مورد بررسی واقع نخواهد شد.
پژوهشگر گرامی ، لطفا دقت بفرمایید که شما تنها یکبار فرصت ارسال یک مقاله را دارید و در این فرصت شما باید تنها اصل مقاله را ارسال فرمایید. مطابق با مصوبه کمیته علمی کنفرانس تنها اصل مقاله توسط دبیرخانه دریافت و بررسی می گردد و به مقالات عزیزانی که تنها چکیده مقاله را ارسال می نمایند ترتیب اثر داده نخواهد شد. برای دریافت راهنمای نگارش اصل مقالات می توانید به لینک موجود در ستون سمت راست سایت مراجعه فرمایید. ضمنا دقت نمایید که مقاله ارسالی از هر نظر بدون نیاز به اصلاحات احتمالی باشد ، زیرا امکان ویرایش پس از ارسال مقاله وجود نخواهد داشت.
1395/03/30 ادامه مطلب


چاپ مقالات پذیرفته شده توسط کنفرانس در ژورنال های ISI و علمی پژوهشی بدون نیاز به داوری مجدد
کلیه پژوهشگرانی که مقالاتشان در کنفرانس مورد پذیرش داوران قرار گیرد ، می توانند جهت چاپ مقالات خود در ژورنال های مورد نظر که متعاقبا اسامی آنها اعلام خواهد شد اقدام به ثبت نام نمایند.
1395/02/18 ادامه مطلب


نمایه سازی مقالات پذیرفته شده کنفرانس در سایت مرجع دانش (سیویلیکا) و کنسرسیوم محتوای ملی
به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رساند ، برابر با هماهنگی های صورت پذیرفته انشاالله کلیه مقالات پذیرفته شده در کنفرانس تا حداکثر دو ماه پس از تاریخ برگزاری کنفرانس در سایت مرجع دانش (سیویلیکا) و همچنین کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد
1395/02/08 ادامه مطلب


آغاز به کار دبیرخانه چهارمین کنفرانس سراسری توسعه محوری مهندسی عمران ، معماری ، برق و مکانیک ایران
ضمن سلام و احترام حضور کلیه پژوهشگران ارجمند ؛ بدینوسیله آغاز به کار دبیرخانه ضمن سلام و احترام حضور کلیه پژوهشگران ارجمند ؛ بدینوسیله آغاز به کار دبیرخانه چهارمین کنفرانس سراسری توسعه محوری مهندسی عمران ، معماری ، برق و مکانیک ایران را به حضورتان اعلام می داریم. امیدواریم که با همکاری و همراهی پژوهشگران محترم سراسر کشور به اهداف مشترک که همان خلق ایده ها و نظریات نوین در علوم مربوطه در جهت اعتلای صنایع مهندسی می باشد دست یابیم. را به حضورتان اعلام می داریم. امیدواریم که با همکاری و همراهی پژوهشگران محترم سراسر کشور به اهداف مشترک که همان خلق ایده ها و نظریات نوین در علوم مربوطه در جهت اعتلای صنایع مهندسی می باشد دست یابیم.
1395/02/06 ادامه مطلبجمعه 30 مهر ماه 1395